Araç Kiralama

Tatilde gidilen bölgeyi rahatça gezebilmek, tatilini otele hapsolmadan rahatça geçirebilmek için en uygun araç kiralama seçeneklerini gözden geçirmelisiniz. Otel servislerinin hareket saatlerine bağlı kalmadan, özellikle kalabalık aileler için en uygun alternatiflerden birisi de araç kiralamaktır.

Gezinomi’de araç kiralama seçenekleri oldukça fazla. Geniş ürün yelpazesi ile dünyanın pek çok bölgesinde dilediğiniz ürün seçenekleri arasından seçiminizi yapabilir, misafirlerinize Gezinomi kalitesini sunabilirsiniz.

Peki nasıl olacak?

Ülke, şehir ve lokasyon seçenekleri karşınıza geldiğinde aracı teslim almak istediğiniz yeri belirleyin. Ardından hangi lokasyona bırakacağınızı ve teslim edeceğiniz yeri seçin. Yaş aralığını belirleyin, alış tarihi ve iade tarihini seçin ve ardından aramanızı yapın. Karşınıza çıkacak olan ekrandan uygun görülen aracı seçin ve satın alma işlemini tamamlayın.

Araç Kiralama seçenekleri ve ödeme koşulları ile ilgili detaylı bilgiye kolaylıkla ekranınızdan ulaşabilir ve hizmeti kolaylıkla sunabilirsiniz.